Jdi na obsah Jdi na menu
 


DŮLEŽITÉ !!! :)

2. 5. 2012

  Jak jsem se  Vám v minulém článku o schůzce ze dne 20.4. zmínila o půlhodinovém programu dvou skautek (minule to byla Anet a Miluška), tak i tuto schůzku nás čeká další zajímavý program-  "půlhodinka" . Tentokrát jí má na starosti Blanka a Eliška a část programu se neobejde bez pár věcí. Proto si již na tuto páteční schůzku vemte:

- 2x velké korálky, 2x střední korálky, cca pytlíček malých korálků (podle toho jak budete chtít mít výrobek velký), ohebný tvarovací drátek ( Eliška ještě doupřesní přesně jaký drátek)

ROZHODNĚ PŘIJĎ, NEBUDEŠ LITOVAT  .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


FacebookArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 10308
Měsíc: 181
Den: 2