Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak slavíme Velikonoce my :)

3. 4. 2012

Velice mě zajímalo, kde moje "sestry-veverky" tráví Velikonoce a jaké tradice a zvyky dodržují. Jejich odpovědi si můžete přečíst sami .

Nikča Kociánová, 16 let

Letošní rok budu trávit Velikonoce u mamky.  Ve čtvrtek vždy jíme zelené (špenát, brokolici...). Neodmyslinetlnou součástí Velikonoc je pro mě také barvení vajíček, pečení beránka a.... no samozřejmě pouť!

Anička Baláková, 20 let

O Velikonocích si budu užívat těch pár dní volna a trochu dohánět věci do školy. Co se týče Velikonočních zvyků, tak je nijak moc neprožívám, až na Velikonoční pondělí, kdy mi nezbývá nic jiného, než pustit domů pár rozjívených chlapců, kteří mě vymrskají a ještě za to budou chít odměnu. S vajíčkama se určitě dělat nebudu, dostanou čokoládový a taky perníkový vajíčka a možná taky stuhu na pomlázku. A co se pouti týče, jen jí projdu, koupím si pražené mandle a cukrovou vatu a tím to končí. Atrakce jsou předražené a 80 kč za 5 minut jízdy opravdu nevyhodím. Kromě Velikonoc budu také slavit v neděli narozeniny.

Anet Ballon-Mierná, 12 let

Moje hlavní náplň Velikonoc bude pouť. Půjdu také s partou ven. K barvení vajíček ani pečení se nechystám, ale koledníky určitě přivítám.

 

 

 

                                     

                                            

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

Portrét


FacebookArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>


Statistiky

Online: 2
Celkem: 10308
Měsíc: 182
Den: 2