Schůzka 20.4.

21. 4. 2012

I přesto, že se nás sešlo pouze sedm, schůzku jsme si užily dokonale- nejdříve nás čekalo překvapení v podobě novýc stolů , poté nás čekala půlhodinka Anet a Milušky. Ty si pro nás připravily pohybovou hru spojenou s tématem Velikonoc a Vánoc.  Hra všechny moc bavila a holky si pro nás připravily i odměny, což bylo velmi milé. Nakonec jsme si zahrály hry z improvizační show Partička, u kterých jsme se popadaly smíchy za břicha . A na úplný závěr schůzky nás pozvaly Berušky do své klubovny, abychom také ochutnaly "mlsky", které si přinesly na oslavu vítězství v okresním kole světluškovských závodů. Schůzka byla skvělá, další bude v duchu "Čarodek", kterou nám na web zaznamená Anička Baláková.... rozhodněte je na co se těšit!

200420122121-2-.jpg

200420122139-1-.jpg

více fotografií zde -http://khskautky5.rajce.idnes.cz/Schuzka_Veverek_20.4.2012/

Foto: Blanka Smítková